Плануємо підписати програму розвитку безоплатної правової допомоги

Менський місцевий центр та Сосницька селищна рада планують підписати програму розвитку безоплатної правової допомоги

29 січня 2018 року директор Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Анатолій Єрмоленко з метою підвищення правової обізнаності мешканців територіальної громади та надання їм правових послуг, спрямованих на забезпечення реалізації та захисту прав провів робочу зустріч з головою Сосницької селищної ради Андрієм Портним.

В результаті зустрічі було досягнуто попередньої домовленості щодо підписання програми розвитку безоплатної правової допомоги населення на 2018-2020 роки.

Нагадуємо, що за правовою допомогою звертайтесь до Менського місцевого центру з надання БВПД з 9-00 год. до 18-00 год. за адресою: м. Мена, вул. Героїв АТО, буд.9, тел.: (0244) 3-30-01.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.