Попередження виникнення різного роду надзвичайних подій на водних об`єктах

Спекотна погода утримується на Україні і відпочиваючих біля водойм не зменшується. Досить часто громадяни нехтують елементарними правилами безпеки, що стає причиною трагічних наслідків. З метою недопущення загибелі людей, особливо дітей на водних об`єктах району та попередження виникнення різного роду надзвичайних подій 7-8 липня співробітники Сосницького РС Управління ДСНС України у Чернігівській області здійснили рейдові перевірки місць масового відпочинку людей біля водойм у смт Сосниця.

Під час заходу фахівці ДСНС нагадали громадянам про важливість дотримання правил безпеки під час перебування біля водойм, розповіли про статистику трагічних випадків на водних об’єктах та вручили пам’ятки попереджувального характеру.

Окремо рятувальники акцентували увагу на алгоритмі надання першої допомоги постраждалому.

Рятувальник закликають громадян під час відпочинку біля водойм дотримуватися елементарних правил безпеки, а також проводити профілактично-роз’яснювальну роботу зі своїми дітьми. Купайтеся лише на спеціально обладнаних для цього місцях; якщо такого поблизу немає, — вибирайте безпечне для купання місце з рівномірно похилим схилом та твердим і чистим дном. Не заходьте у воду в стані алкогольного сп’яніння. Ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо ви не впевнені у своїх силах.

Начальник Сосницького районного сектора
Управління  ДСНС України у Чернігівській області