Повідомлення про початок розроблення містобудівної документації

«Повідомлення про початок розроблення містобудівної документації – розроблення генерального плану та плану зонування території Сосницької селищної ради»

Відповідно ст. 17, 18 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Сосницька селищна рада повідомляє про початок розроблення містобудівної документації – генерального плану та плану зонування території Сосницької селищної ради.

Підстава для розроблення: рішення чотирнадцятої сесії сьомого скликання Сосницької селищної ради від 23 лютого 2017 року № 212-VII « Про затвердження Програми забезпечення розроблення містобудівельної документації (генерального плану селища Сосниця)».

Замовник: виконавчий комітет Сосницької селищної ради.

Мета проекту: розроблення генерального плану та плану зонування території Сосницької селищної ради у відповідності до чинного законодавства та з врахуванням перспективи розвитку населеного пункту.

Пропозиції щодо врахування в містобудівній документації інтересів фізичних та юридичних осіб подавати в письмовій формі виконкому Сосницької селищної ради за адресою: 16100, смт. Сосниця, вул. Л.Українки, 3.

Строк подання пропозицій: протягом місяця з дня опублікування повідомлення про початок розроблення містобудівної документації – генерального плану та плану зонування території Сосницької селищної ради.

Пропозиції, надані після встановлення строку, не розглядаються.