Повідомлення про зміну тарифів

Керуючись ст.32 п.5 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» КП “Сосницьке КЖУ” інформує споживачів про зміну тарифів  на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СОСНИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

від   9 жовтня 2017 року.                                                                        № 115

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сосницької селищної ради від 16 грудня  2016 року №257

Керуючись статтями 28, 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 7, 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги». Відповідно до пункту 7 розділу 4 Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання». Розглянувши звернення  начальника КП « Сосницьке КЖУ » Клименка О.А., виконком селищної  ради вирішив:

I. Внести зміни у пункти 1,2, 3,4 рішення виконавчого комітету Сосницької селищної ради від 16 грудня 2016 року №257 «Про затвердження тарифів на централізоване водопостачання  та водовідведення і тарифів на послуги з централізованого водопостачання , водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)  та затвердити їх  у новій редакції:

п.1. Встановити тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води з ПДВ    в розмірі:

• 1.1 населення                   9,09  грн.за 1 метр кубічний;
  • 1.2   бюджетні установи   9,09  грн за 1 метр кубічний;
  • 1.3   інші споживачі          9,09  грн за 1 метр кубічний.

п.2.  Встановити тарифи на послуги з водовідведення з ПДВ в розмірі:

• 2.1   населення                    10,19  грн.за 1 метр кубічний;
  • 2.2   бюджетні установи    10,19  грн за 1 метр кубічний;
  • 2.3   інші споживачі           10,19  грн за 1 метр кубічний.

п.3   Встановити тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води з ПДВ ( з використанням внутрішньобудинкових систем ) в розмірі  9,09  грн.за 1 метр кубічний.

п.4  Встановити тарифи на послуги з централізованого водовідведення  з ПДВ ( з використанням внутрішньобудинкових систем ) в розмірі  10,19 грн.за 1 метр кубічний.

II.Тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення і тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) КП « Сосницьке КЖУ » ввести в дію з 01 листопада 2017 року.

Селищний голова                                                                                А.Д. Портний

Адміністрація КП «Сосницьке КЖУ»