buttons buttons

Пожежа в природніх екосистемах на торфовищі

Не зважаючи на осінню погоду виникають пожежі в природніх екосистемах. Одна з пожеж на площі 3 га виникла на торфовищі біля села Рудня. Для її гасіння залучено співробітників з 10-го посту смт Сосниця, 10-ї частини м. Мена та 9-ї частини м. Корюківка та працівників від підприємства «Соницярайагролісгосп». З метою не допущення розповсюдження вогню, територію загоряння обпахано трактором з плугом. Наразі пожежу ліквідовано.

Рятувальники вкотре звертаються до населення з проханням дотримуватись заходів пожежної безпеки. Не розводьте багаття, не кидайте непогашені недопалки або сірники поблизу торфовищ, в лісопаркових зонах, на полях, луках та узбіччях доріг. Наслідки такої необережності можуть бути непередбачувані.

В разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації негайно викликайте Службу порятунку за номером 101!

Головний інспектор Сосницького районного сектора
У ДСНС України у Чернігівській області