buttons buttons

Представники Сосниці відвідали міжрегіональний форум в Батурині

Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад запросила представників Сосницького району прийняти участь у Міжрегіональному форумі «Спроможні громади – сильна держава: об’єднання заради розвитку», який відбувся 03 червня 2016 року об 11:00 у місті Батурин, Бахмацького району Чернігівської області у приміщенні Будинку культури.

Участь у заході взяли народні депутати України, повноважні представники Мінагрополітики, керівники Чернігівської області, міські, сільські та селищні голови, голова Відземського регіону Латвійської Республіки, інші посадовці та громадські активісти.

На форумі було порушено питання розвитку сільських територій, створення точок економічного зростання, управління земельними ресурсами в умовах децентралізації влади. Заплановано обговорення досвіду реформи системи місцевого самоврядування Латвії та впровадження його в Україні.

«Місцеве самоврядування в Україні все ще лишається штучним «потьомкінським селом». А за його намальованим фасадом – змістовна порожнеча», — вважає народний депутат Валерій Давиденко, один із ініціаторів форуму. На його думку, змінити ситуацію здатна глибока реформа децентралізації.

«Люди повинні усвідомити громадянську відповідальність. Створення об’єднаних територіальних громад – єдиний шлях до соціально-економічного відродження села та сільських територій. Мета таких заходів – вплинути на громадську думку, переконати людей, у вигодах і перевагах децентралізації для кожного громадянина», — наголосив Валерій Давиденко.