buttons buttons

Привітання селищного голови з Днем міліції

Шановні співробітники та ветерани органів внутрішніх справ!

Сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем міліції України!

В день свята з найкращими побажаннями звертаюсь до ветеранів органів внутрішніх справ. Низько вклоняюсь матерям, дружинам, подругам тих, хто оберігає спокій наших громадян. Ваша підтримка, душевне тепло і повсякденна турбота допомагають витримувати усі негаразди служби.

На міліцію покладено виключно відповідальне і благородне завдання —охорона прав і свобод людини, протидія злочинності, підтримання публічного порядку та громадської безпеки. Виявляючи мужність, витримку, повну самовіддачу, ви охороняєте спокій та життя жителів громади, стоїте на варті правопорядку.

У цей день вітаю всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя. І я впевнений, що ваші ряди будуть все більше поповнюватися молодими, грамотними і самовідданими людьми, які вирішили присвятити своє життя справі справедливості, совісті і честі. Бажаю вам міцного здоров’я, особистого щастя, в домівках – світла і злагоди, в серцях – добра, в помислах – мудрості, в службових справах – принциповості і наполегливості.

З професійним святом!

селищний голова