Привітання селищного голови з Днем незалежності України

Дорогі земляки!

Від імені Сосницької селищної ради, її виконавчого комітету, депутатського корпусу, та від себе особисто щиро вітаю вас з Днем Державного прапора і Днем Незалежності України.

Український народ мужньо захищав свою Батьківщину від загарбників. Через війни та розруху, через кров і сльози багатьох поколінь ми йшли до своєї незалежності.

За останні роки багато що змінилося: і країна, і люди, що живуть в ній. Незмінним залишилося бажання кожного з нас жити у вільній і мирній країні.

Українцям не потрібні потрясіння, війни і революції, посягання на демократію та права людини. У нас є сформовані часом ідеали і цінності, і ми нікому не дозволимо нав’язувати інше.

В історії будь-якої нації існують віхи, що визначають її долю, її майбутнє. 24 серпня – це день нашої слави і честі, пам’яті про минуле і гордості за сьогодення.

Саме ця історична дата стала Днем Незалежності, зв’язавши воєдино святі слова – Свобода і Незалежність.

У це свято бажаю всім міцного здоров’я, благополуччя, успіхів у творчій праці. Нехай віра в себе, в свою державу живе в серці кожного громадянина нашого району!

Нехай завжди буде мирним небо над нашою України!

З Днем Незалежності Україно!

селищний голова
Андрій Портний