buttons buttons

Привітання селищного голови з Днем рятівника

17 вересня в Україні відзначають свято сильних, мужніх і відважних людей, які надійно стоять на сторожі життя й безпеки громадян, захищають природні багатства та матеріальні цінності від проявів стихії і техногенних катастроф – День рятівника.

Тому сьогодні до працівників МЧС в гості завітав селищний голова Андрій Портний, щоб привітати дружній колектив з їх святом та подарувати потужний бензоріз.

Професія, яку вони обрали, – одна з найблагородніших на землі. Ризикуючи життям, вони першими готові прийти на допомогу всім, хто опинився у біді, запобігти і ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій, захистити здоров’я і життя людей, надати необхідну допомогу постраждалим.

Звертаючись до Вас хочу привітати з вашим святом. «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» – ці три слова є девізом вашої служби, який засвідчує гуманність та жертовність вашої професії. То ж нехай Ваша відданість справі, готовність захищати національні багатства, і насамперед здоров’я і життя людей, ніколи не вичерпуються і надихають Вас на нові досягнення у Вашій благородній і гуманній справі.

Шановні рятівники, прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята. Нехай Пресвята Богородиця, яка є Вашою покровителькою, оберігає Вас від всіх бід і негараздів. Нехай мир і злагода панують у Ваших домівках.  Міцного Вам здоров’я, наснаги та терпіння у Вашій нелегкій праці. В час, коли Ви бережете людські життя, нехай оберігає Вас Господь Бог і обдаровує cвоїми щедротами!

Мужні люди в мирний час, ви завжди на варті.

У святковий час для вас нашу прийміть вдячність.

Зі святом Вас!

Андрій Портний