buttons buttons

Привітання селищного голови з Великоднем

1270375808_untitled

Шановні мешканці Сосниччини!

Цього весняного дня, коли відцвітає верба, щиросердечно вітаю вас із світлим та величним святом Христового Воскресіння. Це свято приходить з дитячим сміхом, кольоровими крашанками і випеченою  паскою з дбайливо прикритим вишиттям святочним лозовим кошиком.

Пасхальні дні приходять до нас аби поєднати близьких людей, дати їм нагоду пробачити прикрощі і сказані згарячу слова. Кожен має переглянути своє життя, оцінити помисли та вчинки для того, щоб почати новий день з щирим намаганням творити добрі справи.

Тієї миті, коли вдарять над нашою великою Україною Великодні дзвони, нехай царюють у Ваших серцях радість і душевний спокій, оселиться у Вашому житті щастя! Бажаю вам і вашим родинам у ці весняні дні відчути повноту життя, щедроти української землі та родинне тепло. Нехай Господь дарує вам любов, мир та злагоду на довгії літа. Бажаю  всім здоров’я, добробуту й успіхів у добрих ділах.

Христос Воскрес!

З найкращими побажаннями