buttons buttons

Привітання з Днем Державного Прапора

Сьогодні в переддень Дня Незалежності України, Ми Відзначаємо День Державного Прапора України!

Це свято не одного покоління нашого народу, який пройшов довгий героїчний шлях боротьби за свою незалежність. Кожний наш громадянин має поважати державний символ – прапор України,  адже він майорить не тільки, щоб ми пишалися своєю нацією, а й згадували її історію, утверджену мрію про соборність і самостійність.

Яскраві синій і жовтий кольори неба та пшениці символізують плідну та наполегливу працю наших предків. Наш прапор відомий в усьому світі, його визнають на міжнародних рівнях – і це визначає авторитет держави та її громадян!

Шануючи прапор, у людини проявляється самосвідомість, вміння і готовність об’єднати сили і подолати будь-які перешкоди, особливо ті, які приносять нам сьогоднішні події. Саме в цьому полягає справжній патріотизм – любові до своєї Батьківщини та бажанні творити її майбутнє, аби носити горде ім’я – українець!

Усі ми маємо бути гідними пам’яті наших предків та відданих країні сучасних захисників Батьківщини, які силою, мужністю, невтомністю, часто здоров’ям, та й навіть життям створювали і продовжують створювати славу і велич Державного прапора України!

Бажаю всім нам миру, благополуччя, успіхів в роботі, здійснення заповітних мрій на благо Вітчизни!