Привітання з Днем місцевого самоврядування

Шановні депутати і керівники органів місцевого самоврядування, муніципальні службовці, ветерани муніципальної служби та активісти органів місцевого самоврядування!

Вітаю вас з Днем місцевого самоврядування, святом тих людей, які за покликанням працюють на самій передовій позиції, до яких звертаються мешканці зі всіма своїми проблемами і сподіваннями.

Як всім відомо, рівень людського розвитку в будь-якому суспільстві визначається розвитком органів місцевого самоврядування. Тому від наших з вами знань, від наших вмінь залежать і рейтинг влади, і спокій населення. А успіх місцевої влади залежить не тільки від професіоналізму, компетенції та відповідальності працівників органів місцевого самоврядування, а й від активності громадян, вміння працювати спільно, знаходити виважені підходи до вирішення будь-яких, навіть найскладніших питань.

Бажаємо всім жителям громади, співробітникам органів місцевого самоврядування нових досягнень, успіхів у всіх починаннях, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, а нашій Сосницькій громаді – стабільності і процвітання!

голова Сосницької ОТГ
Андрій Портний