buttons buttons

Привітання з днем українського добровольця

Шановні бійці добровольчих батальйонів, добровольці ЗСУ, Нацгвардії, МВС та СБУ!

Від себе особисто, від імені депутатського корпусу селищної ради та громади Сосниччини вітаю Вас з Першим в історії України Днем українського добровольця.

Ви справжні Герої України, які першими стали на захист Батьківщини, не чекаючи на мобілізацію, першими записалися у добровольчі батальйони, пішли у Нацгвардію та Збройні сили, щоб зупинити агресора.

Ви приклад патріотизму та любові до рідної землі. На прикладі теперішніх добровольців будуть вчитися прийдешні покоління, так як наше покоління виховувалося на прикладі героїзму героїв Крут та Української Повстанської Армії.

Рішення Верховної Ради України оголосити 14 березня Днем українського добровольця є давно назрілим і правильним. Але це лише один етап на шляху належного возвеличення пам’яті та підтримки героїв-добровольців, адже досі на законодавчому рівні належним чином не врегульовано статус добровольців.

Значна частина цих мужніх людей досі залишається поза законом: поранені не можуть отримати належного лікування та догляду, а сім’ї загиблих кинуті напризволяще і виживають виключно за рахунок допомоги волонтерів та небайдужих людей.

У Сосниці військових не ділять на визнаних і невизнаних, мобілізованих та добровольців. Для нас Ви всі Герої. Так має бути й по всій Україні!

Щастя Вам наші лицарі, Божої ласки та козацького здоров’я!

Слава Україні! Слава Українським Добровольцям!

селищний голова
Андрій Портний