Привітання з Днем визволення Сосниці від фашистських загарбників

В перший місяць осені ми традиційно відзначаємо одразу декілька важливих дат. Однією із таких є 18 вересня, яке назавжди увійшло в нашу історію як День звільнення селища від фашистських загарбників. В цей день ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих фронтовиків, віддаємо данину поваги й шани колишнім підпільникам і партизанам, оборонцям та визволителям рідної землі.

75 років минуло з того дня, як наша Сосниця була визволена  від фашистських загарбників, а для багатьох захисників сосницька земля стала останнім місцем вічного спокою. Ми всі у неоплатному боргу перед пам’яттю загиблих на фронтах Великої Вітчизняної війни. Честь та слава доблесним захисникам  рідної землі!

Дорогі ветерани, учасники бойових дій та партизанського руху, спасибі вам за те, що ви в надзвичайно важкій боротьбі, вистраждали і захистили нашу Свободу. За те, що своїми руками підняли наш край з руїн і що ви нагадуєте нам, як потрібно жити і любити свою Батьківщину! Ми пам’ятаємо, що тільки завдяки мужності та стійкості наших дідів й прадідів було врятовано Україну і Світ від нацистської чуми.

Бажаю всім здоров’я, щастя, упевненості в грядущому дні й ніколи не зазнати ні вам, ні вашим дітям і внукам воєнних лихоліть. Нехай нас у всі часи об’єднує та згуртовує любов до рідного краю, бажання захистити його, зробити ще красивішим, багатшим, квітучим!

Нехай на вулицях нашого міста завжди панує атмосфера миру і добра, а в життя кожного з вас доля приносить тільки позитивні зміни, сім’ї будуть міцними, а діти ростуть здоровими і щасливими!

Зі святом вас, шановні ветерани та жителі Сосниччини!

селищний голова
Андрій Портний