Привітання з нагоди Дня Державного Прапора та дня Незалежності України

Шановні мешканці Сосниччини!

Від імені депутатського корпусу селищної ради, виконуючих обов’язки старост та від себе особисто щиро вітаю Вас з державними святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Вже 27 років майорить над вільною та незалежною Україною синьо-жовтий прапор, що є символом національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. 24 серпня став не просто днем народження держави, це зриме втілення мрій і сподівань багатьох поколінь наших предків, які віками плекали самостійність.

Тож нехай в ці величні свята наші серця наповнюються гордістю за увесь український народ, нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

Від щирого серця бажаю всім сили і енергії, здоров’я і оптимізму, миру і достатку, злагоди та щедрої долі!

Слава Україні!

селищний голова