buttons buttons

Привітання з нагоди Міжнародного дня кооперації

Шановні кооператори!

Сосницька селищна рада сердечно вітає працівників кооперативних організацій та підприємств, ветеранів споживчої кооперації, усіх членів споживчих товариств з Міжнародним днем кооперації.

Споживча кооперація на всіх етапах свого розвитку служила інтересам пайовиків, сільських трудівників, задоволенню їх потреб у товарах і послугах, сприяла соціальному та економічному розвитку села. Зараз, у непростий період реформування економіки України, споживча кооперація відроджує свої позиції і спрямовує багатогалузеве кооперативне господарство в русло стабілізації і подальшого розвитку. Впевнені, що споживча кооперація, повніше використовуватиме свій економічний, виробничий і кадровий потенціал, підприємливість та вміння долати труднощі, примножить внесок у зміцнення економіки.

Бажаємо працівникам споживчої кооперації, членам споживчих товариств, їх сім’ям міцного здоров’я, добра, благополуччя, миру й злагоди.

селищний голова
Андрій Портний