buttons buttons

Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята

Від імені депутатського корпусу селищної ради, від себе особисто щиро вітаю Вас з 8 Березня – першим весняним святом, в яке квіти, посмішки, сердечні слова привітань звертаються до вас, дорогі наші жінки, любі наші мами, бабусі, дружини, сестри, доньки, кохані, вірні подруги! Ви – наше життя.

Ми любимо вас і вдячні вам за мудрість, терпіння, великодушність, за ваше мистецтво створювати затишок і порядок в будинку, виховувати дітей і, при цьому, досягати великих успіхів у професійній та громадській діяльності. Ви успішно працюєте в промисловості і сільському господарстві, в освіті, охороні здоров’я, культурі, торгівлі, у сфері управління, активно берете участь у громадському та політичному житті, не уступаючи чоловікам, а часом і перевершуючи їх. Тому неможливо переоцінити ваш внесок у розвиток і процвітання рідного краю.

Наша щира вдячність – всім жінкам старшого покоління, які самовіддано працювали на благо рідної землі. Низький уклін вам, дорогі наші мами і бабусі, за ваш великий життєвий подвиг!

Говорити про жінок можна нескінченно. Але головне в тому, що ми, чоловіки, приносимо хвалу жінкам, завдяки яким на Землі триває життя і без яких наш рід не міг би зайняти гідне місце у світі, а ми не змогли б стати нацією і народом.

Сердечно вітаємо Вас з Міжнародним жіночим днем і бажаємо Вам доброго здоров’я, любові, нев’янучої молодості та краси, сонячного настрою, здійснення найзаповітніших бажань! Нехай у ваших родинах завжди панують мир, благополуччя і достаток! Нехай ваші діти радують вас своїми успіхами! Нехай поруч з вами будуть віддані, люблячі і дбайливі чоловіки! Будьте щасливі!

Спасибі вам за все добре, що ви робите на землі!

З повагою, голова Сосницької селищної ради

Андрій Портний

5c9a73073361