buttons buttons

Про добровільне об’єднання Сосницької територіальної громади

28 березня депутати Сосницької селищної ради зібралися на позачергову сесію, аби розгля­нути низку питань, одне з яких – розгляд рішення про добровільне об’єднання територіальної громади.

Депутати одноголосно (за винятком відсутніх) затвердили рішення по результатам громадського обговорення та зелене світло для створення об’єднаної територіальної громади з адміністративним центром у Сосниці.

В наступну чергу буде розіслано запрошення до об’єднання селам. В перспективі у Сосницьку ОТГ повинні ввійти наступні територіальні громади:

• Сосницька: смт Сосниця, с. Мале Устя, с. Ганнівка.
  • Бутівська: с. Бутівка, с. Бондарівка, сел. Мала Бондарівка, с. Польове, с. Старобутівка.
  • Великоустівська: с. Велике Устя, с. Долинське.
  • Вільшанська: с. Вільшане, с. Гай.
  • Волинківська: с. Волинка.
  • Матвіївська: с. Матвіївка, с. Полісся.
  • Лавська: с. Лави, с. Лозова.
  • Загребельська: с. Загребелля, с. Масалаївка, с. Гапішківка.
  • Киріївська: с. Киріївка.
  • Кудрівська: с. Кудрівка, с. Ляшківц.
  • Спаська: с. Спаське, с. Гутище, с. Філонівка, с. Якличі.
  • Змітнівська: Змітнів, с. Купчичі, с. Прогони.
  • Конятинська: с. Конятин.
  • Пекарівська: с. Пекарів, с. Кнути, с. Синютин, с. Костирів.
  • Чорнотицька: с. Чорнотичі.

В процесі об’єднання громад пот­рібно пройти певні етапи, визначені законом, зокрема, провести громадські обговорення та прий­няти відповідні рішення на се­сіях сільських рад.