buttons buttons

Про затвердження скоригованого тарифу на послуги з утримання будинків

У зв`язку з  набуттям законної сили  тарифу на вивезення твердих побутових відходів, затверджених рішенням виконкому №72 від 23.03.16року, КП «Сосницьке КЖУ» повідомляє  про здійснення коригування тарифу  на послуги  з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для багатоповерхових будинків та доводить до відома споживачів рішення виконавчого комітету Сосницької селищної ради №  86  від 04.04.2016року «Про затвердження скоригованого тарифу на  послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для багатоповерхових  будинків»:

Від  04 квітня 2016 року № 86

Про затвердження скоригованого тарифу
на послуги з утримання будинків і споруд
та прибудинкових територій для
багатоповерхових будинків
комунальному підприємству
«Сосницьке комунально-житлове
Управління»

Розглянувши звернення начальника комунального підприємства «Сосницьке комунально-житлове управління»   О.А.Клименка  про затвердження скоригованого тарифу  на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для багато- поверхових будинків.

керуючись статтями 28,30 Закону України  «Про місцеве самоврядування» та Закону України «Про житлово-комунальні послуги», виконком  селищної  ради вирішив:

1. Затвердити скоригований тариф на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для багатоповерхових будинків в розмірі    1,48 грн.за 1м2. (Таб.1)

Таблиця 1.

Скоригована вартість послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій за 1 м2 загальної площі житла по КП “Сосницьке КЖУ”

№ п/п Багатоповерхові будинки
Загальна площа 15852,97
1. Вивезення твердих побутових відходів 0,3385
2. Обслуговування внутрішньобудинкових систем водопостачання та водовідведення 0,3296
3. Обслуговування димовентиляційних каналів 0,1699
4. Освітлення сходових клітинок 0,0658
5. Витрати на розміщення та утилізацію твердих побутових відходів 0,1211
Всього 1,0249
Рентабельність 12% 0,1230
  ПДВ 20% 0,2296
Коефіцієнт зміни витрат Кзв 1,0746
Скоригований тариф 1,4803

2. Рішення вступає в дію через 15 днів з дня оприлюднення в засобах масової інформації.

Селищний голова                              А.Д. Портний