buttons buttons

Про затвердження тарифів на водопостачання та водовідведення

На виконання п.3 ст.15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» оприлюднюється проект рішення виконавчого комітету Сосницької селищної ради « Про затвердження тарифів на водопостачання та водовідведення» комунальному підприємству « Сосницьке комунально-житлове управління».

виконавчого комітету Сосницької селищної ради

від 18.11.2016р. №227

Розглянувши звернення начальника комунального підприємства «Сосницьке комунально-житлове управління» Клименко О.А. ,про затвердження тарифів на послуги з водопостачання і водовідведення КП «Сосницьке КЖУ»,керуючись статтями 28,30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Законом України «Про житлово-комунальні послуги» виконавчий комітет селищної ради вирішив:

1 . Затвердити тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води з ПДВ в розмірі:

1.1 Населення – 9,09 грн.за1м3;

1.2 Бюджетні організації – 9,09 грн. за1м3;

1.3 Інші споживачі – 9,09 грн. за1м3 .

2. Затвердити тарифи на послуги з водовідведення з ПДВ в розмірі:

2.1 Населення – 10,19 грн.за1м3;

2.2 Бюджетні організації – 10,19 грн. за1м3;

2.3 Інші споживачі – 10,19 грн. за1м3 .

3 . Затвердити тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води з ПДВ (з використанням внутрішньо будинкових систем)в розмірі: 9,47 грн.за1м3;

4 . Затвердити тарифи на послуги з централізованого водовідведення з ПДВ (з використанням внутрішньо будинкових систем)в розмірі: 10,60 грн.за1м3;

5. Рішення виконавчого комітету Сосницької селищної ради №57 від 15.05.2015 року в частині «Про тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення для КП «Сосницьке комунально-житлове управління» вважати таким .що втратило чинність.

Сосницький селищний голова                     Портний А.Д.