buttons buttons

Продовжуються роботи по видаленню аварійних дерев

Селищна рада продовжує видалення аварійно-небезпечних дерев. Нагадуємо, що в січні 2016 року з метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій на території смт Сосниця, с. Мале Устя та с. Ганнівка селищна рада затвердила «Програму видалення аварійних та сухостійних перерослих дерев».

Виконання Програми передбачається здійснити за рахунок коштів селищного бюджету та інших джерел фінансування.

Проблема полягає в тому, що в нашій місцевості на даний час нараховується велика кількість аварійно-небезпечних дерев, більшість з яких є небезпечними для будівель, автотранспорту, електромереж та телекомунікацій. В зв’язку з тим, що ця проблема довгий час не вирішувалася, цяпроблема стала критично небезпечною, для жителів приватних та багатоквартирних будинків, що мешкають поруч з ними.

Тому для забезпечення безпеки для життя, здоров’я та майна людей, запобігання аварійним відключенням повітряних ліній електропередач, ліній зв’язку, виникненням інших аварійних ситуацій планується до кінця року ліквідувати до 25 складних, небезпечних, аварійних дерев.