buttons buttons

Програма «Безпечна Сосниця». Встановили ще 4 камери

Минулого року, а саме в кінці грудня 2016 року, в рамках програми «Безпечна Сосниця» встановили дві відеокамери з можливістю автоматичного розпізнавання та фіксації державних номерних знаків авто. Вони охопили два виїзда/в’їзда – в бік М. Устня (камера розміщена в районі 5-ти кутів), та Н. Сіверська (прилад фікції знаходиться біля центрального кладовища).

Цього року було встановлено ще стільки ж камер з розпізнаванням номерних знаків, та дві звичайні камери відеоспостереження.

Зображення з відеокамер передається на монітори відділку поліції. Якщо черговий не помітив подію в онлайн-режимі, то її можна буде переглянути у записі впродовж довготривалого періоду.

Нові камери «захоплюють картинку» на двох інших головних виїздах із Сосниці, що минулого разу залишились без відеоспостереження. Це вулицях Чернігівська (камера знаходиться біля перехрестя з вул. Квіткова, напроти ДНЗ «Сонечко») та Зелена (камеру розмістили перед поворотом на вул. Новоселівська).

Інші дві звичайні відеокамери встановлені на «кругу», в районі котрого розташовані житлові будинки, магазини, а також проходить більша частина транзитного руху через селище. Завдяки наявності відеофіксації у даному районі буде зберігатися порядок і безпека.