buttons buttons

Проведена акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в Сосницькій ЗОШ І-ІІ ст.

З 2004 року Державною службою України з надзвичайних ситуацій проводиться громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

Так, 28 квітня акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти» проведена в Сосницькій ЗОШ І-ІІ ст. В рамках проведення даного заходу учням були продемонстровані основні тактико-технічні можливості пожежного автомобіля, що знаходиться на озброєнні в нашому підрозділі. Діти мали змогу потримати пожежно-технічне озброєння, і, можливо, в подальшому майбутньому присвятити себе такій шляхетній професії як пожежний-рятувальник.

Користуючись нагодою хотілося б звернутися до населення з проханням бути вкрай уважними та обережними у поводженні з вогнем та при виявленні вибухонебезпечних предметів. Не розводити багаття, не кидати непогашені недопалки або сірники поблизу будівель, в лісопаркових зонах, на полях, луках та узбіччях доріг.

При виявлені небезпеки викличте оперативно-рятувальну службу «101.

Начальник Сосницького районного сектора
У ДСНС України у Чернігівській області