buttons buttons

Проведено акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

З 2004 року Державною службою України з надзвичайних ситуацій проводиться громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»

Так, 21 жовтня 2016 року акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» проведена в Сосницькій ЗОШ І-ІІ ступеня. В рамках проведення даного заходу учням були продемонстровані основні тактико-технічні можливості пожежного автомобіля, що знаходиться на озброєнні в нашому підрозділі. Діти мали змогу потримати пожежно-технічне озброєння, і, можливо, в подальшому майбутньому присвятити себе такій шляхетній професії як пожежний-рятувальник.

Користуючись нагодою хотілося б звернутися до населення з проханням бути вкрай уважними та обережними у поводженні з вогнем. Не розводити багаття, не кидати непогашені недопалки або сірники поблизу будівель, в лісопаркових зонах, на полях, луках та узбіччях доріг. Пам’ятайте! Тимчасова втрата пильності та почуття безпечності при поводженні з вогнем може призвести до значних матеріальних втрат і навіть до загибелі. Тож будьте уважними.

Начальник Сосницького районного сектора
У ДСНС України у Чернігівській області