buttons buttons

Проведено роз’яснювальні заходи з метою забезпечення пожежної безпеки

11 серпня працівниками Сосницького районного сектора Управління ДСНС у Чернігівській області проведено інформаційно-роз’яснювальні заходи в районному будинку культури з метою забезпечення пожежної та техногенної безпеки під час урочистостей до 25-річниці незалежності України.

Під час зазначеної роботи основна увага зверталася на стан утримання електрогосподарства, шляхів евакуації, протипожежного водопостачання, установок автоматичної пожежної сигналізації та первинних засобів пожежогасіння.

З керівниками та обслуговуючим персоналом об’єктів проведені додаткові протипожежні інструктажі, роз’яснено порядок використання вогнегасників, а також алгоритм дій на випадок виникнення пожежі та у разі виявлення вибухонебезпечних або підозрілих предметів. З метою подальшого розміщення на інформаційних стендах рятувальники вручили керівникам об’єктів відповідні пам’ятки та листівки з інструкціями щодо дій у разі виникнення пожеж, інших надзвичайних подій.

Слід зазначити, що у період святкових та вихідних днів підрозділи оперативно-рятувальної служби Сосницького району чергуватимуть за посиленим варіантом несення служби. Зокрема, пожежну та техногенну безпеку забезпечуватимуть 12 чоловік особового складу та 6 одиниць пожежної та спеціальної техніки.