buttons buttons

Провели роз’яснювальну роботу з відпочиваючими біля водойм

На території Сосницького району з початку року утонуло 2 людей. Так, 6 червня в смт Сосниця під час відпочинку на річці потонув 59-річний чоловік. Не менш трагічна ситуація відбулась 29 червня, коли в річці Сейм виявили тіло 44-річного чоловіка. Основною причиною трагічних випадків є нехтування громадянами під час відпочинку елементарних заходів безпеки.

З метою профілактики загибелі людей на водних об’єктах, 12 липня рятувальниками Сосницького районного сектора Управління ДСНС України у Чернігівській області проведено рейдову перевірку й відповідну роз’яснювальну роботу з громадянами в місцях масового відпочинку людей біля води, розташованих в смт Сосниця. Рятувальники провели з відпочиваючими профілактичні бесіди, вручили пам’ятки та листівки попереджувального характеру. Крім того, під час спілкування фахівці ДСНС нагадали дорослим громадянам  про необхідність постійного нагляду за дітьми та їхніми розвагами.

У свою чергу, більшість з відпочиваючих запевнили рятувальників, що вони знають та намагаються завжди дотримуватися правил безпеки під час перебування біля водойм.