Результати по вивченню попиту на оренду майна

Сосницька селищна рада повідомляє про те, що за результатами вивчення попиту на оренду:

• Будівлі сільської ради загальною площею 31,8 кв.м., за адресою: Чернігівська обл, Сосницький р-н, с. Волинка вул. Розумієнка, 20 надійшла одна заява від Чернігівської філії ПАТ «Укртелеком»
  • Будівлі ФАП загальною площею 16,3 кв .м.Чернігівська обл.,Сосницький р- н с. Полісся вул. Лісова,93, надійшла одна заява від Чернігівської філія ПАТ «Укртелеком»
  • Будівлі сільської ради загальною площею 21,9 кв. м.,Чернігівська обл. Сосницький р-н село Киріївка вул. Квіткова,13, надійшла одна заява від Чернігівської філія ПАТ «Укртелеком»
  • Адмінбудинку  загальною площею 36,3 кв. м. Чернігівська обл. Сосницький р-н, село Пекарів вул. Довженка,37, надійшла одна заява від Чернігівської філія ПАТ «Укртелеком»
  • Приміщення ФП загальною площею 26,8 кв.м.Чернігівська обл.Сосницький р-н, село Кнути вул. Панченка,5, надійшла одна заява від Чернігівської філія ПАТ «Укртелеком».