Річниця загибелі земляка – воїна АТО Богдана Назаренка

15 березня – друга річниця з дня загибелі Героя України, одного з її найкращих синів, який поклав життя, захищаючи свою Батьківщину та народ в неоголошеній війні, нашого земляка, водія відділення управління взводу управління командира гаубичної самохідної артилерійської батареї Богдана Назаренка.

Сьогодні висловити співчуття та слова вдячності батькам за сина-патріота, який віддав життя за Україну, до каплички прийшли висловити селищний голова Андрій Портний, заступник голови районної ради Геннадій Смаглюк, рідні інших загиблих та небайдужі односельці.

«Будемо сподіватись, що війна скоро вже закінчиться, наші захисники повернуться живими і здоровими додому до своїх сімей. Ті хлопці, які нажаль уже не з нами, – нехай відпочивають з миром, ми завжди про їх будемо пам’ятати.

Сьогодні ми започатковуємо і будемо підтримувати гарну традицію – будемо проводити річниці і згадувати про наших героїв, які віддали своє життя за Незалежність України» – сказав Андрій Портний.

Богдан Назаренко назавжди залишиться в серці кожного з нас, як приклад патріотизму, незламності духу, добра, самопожертви та безмежної любові до України.