buttons buttons

Розклад руху автобусів з Сосниці станом на 24.12.2016 р.

Опубліковано в сосницькій районній газеті «Вісті Сосниччини» № 52/9865 від 24.12.2016 р.

 

Пункт відправки Відправлення від АС Прибуття в кінцевий пункт Відпряв-лення з кінцевою пункту Прибуття на АС У режимі рейсового автобуса
Сосниця-Матвіївка 4:50 5:20 14:00 14:30 5,6,7/6
Сосниця-Ляшківці 5:25 6:19 6:29 7:24 1,5,7
Сосниця-Матвіївка 5:30 6:25 6:40 7:35 1,3
Короп-Прилуки ч/з Ніжин 5:31 10:26 10:34 15:11 щодня
Сосниця-Гай 5:50 6:43 6:48 7:41 2,4
Сосниця-Мена 6:00 6:43 10:00 10:50 7
Борзна-Чернігів 6:01 7:50 13:20 15:09 1,5
Короп-Чернігів 6:09 7:49 8:15 9:55 щодня
Атюша-Чернігів 6:24 8:00 14:10 15:48 щодня
Сосниця-Конятин 6:30 7:20 7:25 8:13 1,3,5
Шабалинів-Чернігів 6:30 8:07 12:20 13:54 щодня
Короп-Київ ч/з Чернігів 6:34 10:50 14:45 18:53 щодня
Свердловка-Чернігів 6:35 8:43 15:35 17:35 1,2,3,4,5
Борзна-Чернігів 6:36 8:12 13:50 15:23 1,2,3,4,5
Батурин-Чернігів 6:48 8:27 16:11 17:48 щодня
Борзна-Чернігів 6:58 8:46 14:57 16:43 щодня
Н.Сіверський-Чернігів 7:03 9:00 17:47 19:44 2,3,4,7
Н.Сіверський-Чернігів 7:08 8:48 16:05 17:45 щодня
Н.Сіверський-Чернігів 7:10 8:48 12:36 14:14 щодня
Чернігів — Суми 7:13 13:00 14:50 20:25 щодня
Чернігів-Н.Сіверський 7:16 8:53 9:25 11:03 щодня
Бахмач-Чернігів 7:24 9:11 12:15 13:56 щодня
Сосниця-Прилуки 7:25 12:13 13:45 18:35 5,7
Матвіївка-Чернігів 7:30 9:26 14:15 16:05 5
Матвіївка-Чернігів 7:30 9:26 10:38 12:34 6
Сосниця-Гай 7:30 8:21 8:30 9:23 1
Сосниця-Чернігів 7:30 9:26 10:38 12:34 1,2,3,4
Матвіївка-Чернігів 7:30 9:26 10:38 12:34 7
Короп-Чернігів 7:36 9:15 16:00 17:39 1,2,3,4,5
Сосниця-Бутівка 7:40 8:17 8:20 9:12 1,3,5
Розльоти-Чернігів 7:41 9:20 16:25 18:00 щодня
Короп-Чернігів 7:52 9:30 15:03 16:41 щодня
Сосниця-Ляшківці 8:00 8:54 9:20 10:14 2,4
Н.Сіверський-Київ АВ ч/з Чернігів 8:05 12:35 15:00 19:30 5,7
Чернігів-Н.Сіверський ч/з Сосницю 8:05 9:41 13:30 15:10 щодня
Н.Сіверський-Чернігів 8:07 9:47 17:50 19:30 1,2,3,4,6
Чернігів-Короп 8:30 9:29 15:45 16:44 5,7
Короп-Чернігів 8:49 10:27 18:43 20:21 щодня
Чернігів-Борзна 8:55 10:40 12:00 13:45 щодня
Чернігів-H.Сіверський 9:20 10:58 14:10 15:47 щодня
Н.Сіверський-Чернігів 9:32 11:24 17:20 19:03 щодня
Короп-Чернігів ч/з Мену 9:40 11:20 16:40 18:21 1,2,3,4,5
Грем’яч-Чернігів 9:56 11:35 14:00 15:39 щодня
Чернігів-Короп 10:00 10:59 5:05 6:04 щодня
Чернігів-Н.Сіверський 10:28 12:05 12:40 14:17 щодня
Чернігів-Радичів ч/з Сосницю 10:35 12:39 15:30 17:53 5,6,7
Б.Вороб’ївська-Чернігів 10:40 12:35 13:30 15:25 1,5,7
Короп-Чернігів 10:55 12:29 12:45 14:20 5,7
Чернігів-Н.Сіверський ч/з Сосницю 10:58 12:35 16:15 18:01 5,7
Н.Сіверський-Чернігів 11:05 12:39 5:40 7:14 щодня
Семенівка-Київ (АС «Дарниця») ч/з Козелець 11:30 16:20 11:50 16:27 щодня
Короп-Чернігів 11:39 13:19 14:25 16:05 щодня
Київ-Н.Сіверський ч/з Сосницю 12:20 13:58 15:15 17:25 щодня
Н.Сіверський-Чернігів 12:21 14:01 15:12 16:48 щодня
Сосниця-Конятин 12:30 13:20 13:35 14:25 1.3,5,7
Чернігів-Магвіївка ч/з Вільшане 12:39 13:55 6:00 7:25 6
Чернігів-Матвіївка 12:39 13:23 6:00 7:25 7
Чернігів-Короп 12:40 13:39 11:40 12:39 щодня
Короп-Чернігів 12:44 14:24 10:55 12:35 щодня
Сосниця-Ляшківці 12:55 13:49 14:00 14:54 2,4
Сосниця-Бутівка 13:00 13:37 13:40 14:32 1,3,5
Чернігів-Понорниця 13:04 13:57 15:00 15:53 2,3,4,6,7
Н.Сіверський-Чернігів 13:16 14:50 16:46 18:21 щодня
Чернігів-Н.Сіверський 13:30 15:16 17:25 19:11 щодня
Сосниця-Ляшківці 13:35 14:29 14:30 15:24 7
Борзна-Чернігів 13:50 15:40 7:00 8:50 щодня
Чернігів-Шабалинів ч/з Короп 13:57 15:28 5:00 6:27 щодня
Чернігів-Бахмач ч/з Сосницю 14:01 16:26 5:00 7:19 щодня
Чернігів-Н.Сіверський 14:17 15:54 5:30 7:07 щодня
Н.Сіверський-Чернігів 14:19 15:52 8:50 10:26 щодня
Чернігів-Короп 14:25 15:24 .  9:50 10:49 5,7
Сосниця-Чернігів 14:30 16:26 18:30 20:26 1,2,3,4.6
Конятин-Чернігів 14:30 16:26 18:30 20:26 5,7
Короп-Чернігів ч/з Мену 14:43 16:18 16:40 18:21 7
Сосниця-Матвіївка 14:55 15:50 16:05 17:09 1,.3
Чернігів-Борзна ч/з Ядути 15:11 16:35 4:35 5:56 1.5
Прилуки-Короп 15:13 16:14 4:30 5:29 щодня
Сосниця-Гай 15:15 16:08 16:18 17:11 1.2,4
Н.Сіверський-Чернігів 15:15 16:57 6:20 8:02 щодня
Чернігів-Борзна ч/з Шаповалівку 15:25 16:24 5:53 6:34 1,2,3,4,5
Чернігів-Б.Вороб’ївська ч/з Чайкине 15:30 18:51 6:45 10:35 5,7
Чернігів-Грем’яч ч/з Н. Сіверський 15:44 18:30 6:40 9:51 щодня
Матвіївка-Чернігів 15:45 17:46 19:00 20:56 7
Н.Сіверський-Чернігів 15:50 17:31 7:37 9:17 щодня
Чернігів-Атюша ч/з Сосницю 15:51 18:28 4:15 6:21 щодня
Понорниця-Чернігів 15:56 17:37 11:20 13:01 2,3,4,6,7
Сосниця-Ляшківці 16:06 17:00 17:05 17:59 5
Чернігів-Матвіївка 16:07 17:00 6:00 7:25 5
Чернігів-Короп 16:10 17:09 10:35 11:34 щодня
Київ-Семенівка ч/з Холми 16:30 18:30 9:30 11:27 щодня
Чернігів-Борзна ч/з Шаповалівку 16:48 17:49 5:50 6:51 щодня
Короп-Чернігів 16:49 18:24 6:50 8:25 5,7
Чернігів-Н.Сіверський 16:50 18:27 10:45 12:19 щодня
Н.Сіверський-Київ АВ ч/з Козелець 17:30 22:15 7:10 12:15 щодня
Короп-Чернігів 17:34 19:14 19:35 21:15 щодня
Чернігів-Свердловка ч/з Сосницю 17:40 18:46 5:10 6:30 1,2,3,4,5
Чернігів-Короп 17:44 18:47 6:25 7:31 1,2,3,4,5
Чернігів-Н.Сіверський 17:48 19:26 5:11 6:58 щодня
Чернігів-Багурин 17:53 19:47 4:25 6:43 щодня
Радичів-Чернігів 17:58 19:45 8:40 10:30 5,6,7
Чернігів-Розльоти 18:03 19:48 6:05 7:36 щодня
Н.Сіверський-Чернігів 18:03 19:45 9:02 10:56 щодня
Чернігів-Н.Сіверський 18:23 20:00 11:40 13:14 5,7
Чернігів-Короп 18:26 19:25 8:40 9:37 1,2,3,4,5
Київ-Короп 18:58 20:03 5:24 6:29 щодня
Чернігів-Н.Сіверський 19:05 20:44 7:49 9:27 щодня
Н.Сіверський-Чернігів 19:14 20:56 11:35 13:27 щодня
Чернігів-Н.Сіверський 19:33 21:11 6:26 8:00 1,2,3,4,6
Київ-Н.Сіверський ч/з Сосницю 19:35 21:15 6:20 8:00 5,7
Чернігів-Короп ч/з Понорницю 20:26 21:32 7:42 8:44 щодня
Суми-Чернігів 20:28 22:20 5:15 7:08 щодня
Чернігів-Короп 21:20 22:19 16:30 17:29 щодня
Сосниця-Матвіївка -. 17:10 17:57 5

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде відправлений редактору: