buttons buttons

Рятувальники продовжують нагадувати громадянам правила безпеки на водних об’єктах, особливо в період відлиги

В умовах плюсових температур лід на водоймах починає танути. На більшості водойм району відсутній лід, однак затяті рибалки, нехтуючи основними настановами та рекомендаціями все одно йдуть до річок, ставків, де ще хоч трохи стоїть крига, аби вдосталь насолодитися улюбленою справою аж до наступної зими. Зачасту вони усвідомлюють всю небезпеку, однак все ж таки вчиняють необачно.

Аби вкотре нагадати громадянам про основні правила безпечної поведінки на водних об’єктах, особливо у період відлиги, та закликати усіх дотримуватися їх, рятувальники Сосничини провели ряд профілактичних заходів, в рамках яких відвідали «традиційні» місця перебування людей на кризі.

Під час рейдів співробітники Служби порятунку звертали увагу на основних причинах виникнення надзвичайних подій на воді, розповідали про останні випадки, коли необачні вчинки людей ледь не призвели до їх загибелі та про ті випадки, де все ж таки вода «забирала» життя.

«Щоб ні з ким не трапилося лиха, потрібно обережно поводитись на льоду. Найбільш небезпечна крига – перша та остання, адже вона  надзвичайно тонка і неміцна. А враховуючи нестійкі погодні умови, краще зовсім відмовитися від виходу на лід.», — розповідали рятувальники всім з ким мали нагоду поспілкуватися.

На згадку співробітники ДСНС залишали громадянам інформаційно-просвітницькі листівки із зазначенням основних правил безпеки та екстреного номеру Служби порятунку 101 та наголошували на тому, що біду завжди легше попередити аніж потім долати наслідки!

Начальник Сосницького районного сектора
У ДСНС України у Чернігівській області