buttons buttons

Рятувальники провели рейд на річці Убідь

Питання безпеки людей на воді – гостре та актуальне, особливо під час купального сезону. Адже від початку року на водоймах Чернігівської області вже загинули 34 людини, а на території Сосницького району – 2 людей.

12 серпня, аби попередити трагічні випадки, рятувальники провели рейд на річці Убідь. Об’єктом відпрацювання стали місця масового відпочинку громадян під час літнього купального сезону.

Під час рейду рятувальники провели з відпочиваючими профілактичну роботу, роз’яснили небезпеку купання у невизначених для цього місцях, розповіли основні правила безпечного поводження на воді та вручили тематичні листівки.

Сосницькі рятувальники намагалися донести до свідомості кожного думку про те, що основною причиною загибелі людей на водних об’єктах є нехтування елементарними правилами безпеки. Також вони нагадали громадянам основні умови, від яких може залежати збереження їхнього життя та здоров’я під час відпочинку на воді.

Давайте разом зробимо все можливе, щоб літній відпочинок залишив тільки приємні спогади та враження!

З повагою,
Начальник Сосницького районного сектора