Рятувальники проводять профілактичні відпрацювання житлового сектору

04 лютого о 09:04 хв. до 10 державного пожежного рятувального поста   в смт Сосниця  надійшло повідомлення про пожежу приватного будинку в смт Сосниця. До гасіння залучалось1 відділення рятувальників у складі 3 чоловік особового складу та 1 одиниць спеціальної техніки.

Завдяки вчасному виявленню пожежі та оперативним діям рятувальників, не допущено розповсюдження вогню на багатоквартирний житловий будинок.

Попередньо причиною загоряння послужило порушення правил монтажу електромереж.

З метою профілактичних заходів щодо запобігання виникненню пожеж та загибелі на них людей, рятувальники Сосничини проводять профілактичні відпрацювання житлового сектору та закликають населення звертати увагу на стан опалювальних приладів та електромереж. Ні в якому разі надмірно не перегрівайте печі, не залишайте вогонь без нагляду та не розпалюйте його за допомогою горючих рідин. Не розміщуйте меблі, дрова, занавіски та інші спалимі речі впритул до печей, слідкуйте за справністю електромереж та електроприладів.

Пам’ятайте, що дотримання цих правил допоможе Вам уникнути лиха й зберегти своє життя.

В разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації негайно викликайте Службу порятунку за номером 101!

Начальник Сосницького районного сектора
У ДСНС України у Чернігівській області