buttons buttons

Рятувальники завітали до людей «групи ризику»

Протягом поточного року внаслідок пожеж загинула одна особа, тому з метою профілактичних заходів щодо запобігання виникненню пожеж та загибелі на них людей, залучення громадськості до проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи та надання практичної допомоги населенню з питань забезпечення пожежної безпеки в побуті, надзвичайники Сосничини проводять профілактичні відпрацювання житлового сектору району.

На запрошення керівництва Сосницького районного територіального центру соціального обслуговування рятувальники 20 лютого спільно з представниками центру, провели рейдове відпрацювання помешкань самотніх осіб похилого віку, що потребують соціальної підтримки. Громадянам було вручено листівки та пам’ятки з основними правилами пожежної безпеки у побуті. Разом з тим, під час рейду рятувальники звертали увагу господарів осель на стан пожежної безпеки в житлових будинках, стан електропроводки, димоходів, печей.

Громадяни з розумінням віднеслися до заходу та запевнили, що дотримуватимуться порад рятувальників та правил пожежної безпеки в побуті.

Начальник Сосницького районного сектора
У ДСНС України у Чернігівській області