Шановні педагоги! Прийміть найщиріші вітання з Днем вчителя!

Шановні педагоги, працівники освітніх установ та ветерани педагогічної праці Сосницької громади!

Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом – Днем вчителя!

Ви вибрали одну з найскладніших і відповідальних професій. Від вашого професіоналізму, відповідального підходу і любові до своєї професії залежить майбутнє нашої країни, адже саме ви даєте знання, вчите молоде покоління самих різних наук, виховуєте майбутніх громадян нашої країни. Ваші знання, мудрість, досвід і терпіння допомогли виростити не одне покоління добрих, чесних і справедливих людей.

Я впевнений, щоденна, повна самовіддачі, праця кожного вчителя неодмінно відгукнеться вдячністю в дитячих серцях, які відкрили для себе дивовижний і багатогранний світ знань.

Щиро бажаю Вам успіхів у вашій благородній справі, розумних і талановитих учнів. Нехай ваша праця приносить вам якомога більше радості та задоволення. Здоров’я вам, щастя, благополуччя в родині, нескінченної енергії та оптимізму.

Зі святом!

Від імені виконавчого комітету, депутатів селищної ради
— селищний голова Андрій Портний