buttons buttons

Шановні військовослужбовці, ветерани Української армії, земляки, усі, хто любить свою Батьківщину і завжди готовий захищати її!

Дозвольте мені від імені Сосницької селищної ради, її виконавчого комітету, депутатського корпусу, та від себе особисто  привітати Вас з Днем Захисника України!

Насправді – небагато в нас таких важливих дат, як день тих, чия професія – захищати Батьківщину.

День захисника України – це свято вшанування всіх військових, які у лавах Збройних Сил, Національної гвардії та Державної прикордонної служби України служать або служили справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави.

Відзначається свято 14 жовтня у День свята Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва та у День створення Української повстанської армії. Не дивовижно, що ці свята злилися воєдино, адже покликання кожного з них захищати, оберігати і охороняти людей.

Ми вдячні всім, хто в нелегких умовах сьогодення захищає нашу рідну землю від ворожих військ, хто став на захист України за першим її покликом, та усвідомлюємо, що саме ви даруєте своєму народові мирне майбутнє.

Я впевнений в тому, що українська армія стане національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України, а українські військовослужбовці й надалі гуртуватимуться навколо ідеї єдності і неподільності України.

Нехай щира любов до України, славетні бойові подвиги наших батьків та дідів, народна повага надихають вас на звершення усіх ваших мрій і побажань, високих досягнень у нелегкій праці на благо українській землі. Бажаю Вам миру, здоров’я, довголіття, бадьорості духу, радості і добра, незламної волі, надійного родинного тилу.

Слава вам і слава Україні!

Сосницький селищний голова
Андрій Портний