buttons buttons

Шановні жителі та гості Сосниччини!

Запрошуємо взяти у часть у святкуванні Дня Сосниці, Сосницького району та 122-ї річниці з дня народження О.П. Довженка, яке відбудеться 10 вересня.

Святкування розпочнеться о 10:30 покладанням квітів до пам’ятника О.П. Довженку та презентацією виставки музейних експонатів в Сосницькому літературно – меморіальному музеї Олександра Довженка.

О 11:00 – урочисте відкриття Дня Сосниці на центральній площі Сосниці.

З 11:30 відбуватиметься театралізоване дійство, виступи колективів художньої самодіяльності, буде традиційне розміщення куренів сільських громад, виставка квітів і плодів, виробів народних умільців в «Містечку майстрів» з проведенням майстер-класів, ярмарком.

Для найменших сосничан діятимуть батути, гірки, тир, продаватимуться солодка вата та попкорн, морозиво.

О 19:00 на центральній площі Сосниці транслюватиметься фільм ретроспективою святкування дня Сосниці попередніх років по сьогоднішній день.

О 20:00 відбудеться святковий концерт гурту «Hit of band» та DJ Urban м. Чернігів.

З собою мати гарний настрій і хороших друзів!