Сильне плече підтримки і допомоги

Згадуючи успіхи та перемоги 2017 року, хочеться особливо відмітити внесок Радикальної партії Олега Ляшка (РПЛ), її лідера та всієї команди Радикальної Партії в Сосницькому районі у розбудову об’єктів соціальної, освітньої та медичної інфраструктури нашої громади. Нажаль, тривалий час в зв’язку з різними обставинами, не приділялась належна увага інфраструктурним об’єктам, які надають освітні, медичні та культурні послуги нашим жителям. Збудовані 30 – 40 років тому будівлі, не відповідають сучасним вимогам до об’єктів соціального спрямування. Температурні режими в приміщеннях, естетичне оздоблення, змістовне їх наповнення безнадійно застаріли і потребують негайного капітального ремонту. Приємно усвідомлювати, що цією проблемою безпосередньо переймаються і обрані нами депутати. Чільне місце серед них займає команда Радикальної партії, на чолі з її лідером Олегом Ляшком, заступник голови бюджетного комітету ВРУ Василь Амельченко і депутат обласної ради Дмитро Блауш. За їх безпосереднього сприяння, з Державного бюджету спрямовані значні кошти до бюджету Сосницького району для проведення реконструкцій соціально значимих будівель. Так, минулого року було виділено: 1 607 тис. грн. на реконструкцію гімназії ім. О.П. Довженка (часткова заміна та утеплення даху), а також 361 тис. грн. на реконструкцію спортивного залу гімназії (заміна вікон). Діти — наше майбутнє. Інвестуючи кошти в навчальні заклади, з метою створення зручних та комфортних умов для отримання знань нашими дітками, ми творимо наше майбутнє. Окрім цього, було спрямовано 1 108 тис. грн. на капітальний ремонт із застосуванням системи енергозбереження Районного будинку культури (заміна вікон та перекриття даху), роботи частково виконані і будуть завершені з настанням сприятливих погодних умов. Також спрямовано 563 тис. грн. на капітальний ремонт центрального корпусу ЦРЛ (демонтаж та улаштування віконних блоків 1-3 поверхів), роботи будуть виконані в 2018 році.

Тож, виконавчий комітет, депутатський корпус селищної ради та вся громада, щиро вдячна Олегу Валерійовичу Ляшку, Василю Васильовичу Амельченку та Дмитру Ярославовичу Блаушу за суттєвий внесок у відродження соціальної інфраструктури Сосницької громади. Спрямована допомога — є вкрай необхідною. Ми цінуємо вашу підтримку та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Бажаємо вам міцного здоров’я, успіхів у роботі, злагоди в родинах та миру Україні.