Соборність рідної землі – основа нації й держави

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності.

В понеділок 22 січня з ініціативи адміністрації та викладачів школи учні Волинківської ЗОШ І-ІІІ ст. взяли участь у флешмобі «Україна – єдина». Тематичний виступ провів вчитель історії Моргунов О.В.

Протягом тижня у бібліотечних закладах району, сільських та селищних клубах проходять святкові заходи до Дня Соборності України.

З метою реалізації в районі завдань Президента України щодо забезпечення національної єдності та громадянської злагоди у Сосницькій гімназії відбувся показовий захід «Соборна мати – Україна одна на всіх, як оберіг».