Сьогодні у Волинці святкують День села

Вже сьомий рік, 19 серпня, мешканці села Волинка відзначають День села. Саме в цей день з’їжджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька. В цей день село, як завжди, радо зустрічає гостей.

З різних куточків села сім’ями і поодинці, гарно вбрані дівчата і молодиці, статечні чоловіки і причепурені бабусі, молоді мами і татусі з малечею на руках і у візочках поспішали до сільського клубу, де і відбулась урочиста частина свята.

Першим словом мав віропроповідник, який надав низку духовних повчань та привітав всіх зі святом.

Потім на сцену вийшла ведуча, яка повідомила, що сьогоднішній захід буде не зовсім звичайним, бо всі ми сьогодні будемо вшановувати людину, яка 40 років віддала аматорському мистецтву.

«Колись давно, ще бувши хлопцем, мені Бог дав багато талантів, я міг співати і співаю й досі, дівчатам пісні дарував, та й не одну. І ось, коли пройшло багато років, і озирнувшись в далечінь часу, чомусь весело, і щось бентежить душу… мабуть тому, що я життя люблю. Любити життя, своє рідне село, свою родину, любити пісню – ось головне покликання Михайла Григоровича Остапенка, героя нашого заходу.» – сказала ведуча.

Далі до сцени запросили голову Сосницької селищної ради Андрія Портного та начальника відділу освіти культури молоді та спорту Ігоря Кустенка.

Вони, в першу чергу привітали присутніх зі святом «Преображення Господнє», потім з Днем села і побажали міцного здоров’я, успіхів та всього найкращого.

Потім Ігорь Кустенко нагородив грамотою Михайла Остапенка, директора Волинківського центру дозвілля та відпочинку молоді за особистий вагомий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, за підтриманні та укріплення духовних та культурних традицій українського народу.

Користуючись нагодою було вирішено привітати всіх аматорів, та вручити їм грамоти і квіти.

Потім слово для привітання мав староста села Дяченко Василь Іванович. Він привітав всіх зі святом, побажав здоров’я, сімейного затишку, гараздів та миру.

Гуляння продовжились святковою концертною програмою за участю колективу Сосницького будинку культури та сільських творчих аматорів.

На закінчення хочемо щиро привітати всіх Волинчан з Днем села. Бажаємо вам здоров’я, добробуту, благодатної долі, щедрих врожаїв, процвітання величному роду і всіляких Божих благословінь.

Зі святом вас.