buttons buttons

Сосниччина вшанувала Героїв Небесної Сотні

20 лютого представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадськість взяли участь у заходах з увічнення пам’яті Герої Небесної Сотні, зокрема в тематичній бесіді для учнівської молоді Сосниччини «Герої не вмирають», що проходила в районному краєзнавчому музеї ім. Ю. Виноградського.

Учасники заходу прослухали історичну хронологію перебігу масових акцій громадського протесту в Україні, що відбувалися у листопаді 2013 року – лютому 2014 року, ознайомилися з фотовиставкою «Герої нашого часу – Небесна Сотня» та вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та військовослужбовців, які загинули в зоні антитерористичної операції на сході України хвилиною мовчання.

Звертаючись до учасників заходу, голова районної державної адміністрації Валентин Очередько наголосив що 20-е лютого 2014-го року стало переломною датою в історії українського народу.

Наприкінці свого звернення голова райдержадміністрації закликав усіх патріотично налаштованих мешканців Сосниччини єднати зусилля для розбудови та захисту нашої Української держави.

Про свою бачення подій на Майдані Незалежності учасникам заходу розповіли учасники Революції Гідності Сосницький селищний голова Андрій Портний та депутат обласної ради Володимир Селянський.

Даний захід не залишив байдужим нікого з учасників.

Джерело Сосницька РДА