Сосницька молодь взяла участь у проекті «Громада, де чути голос молоді»

Сосницька молодь взяла участь у проекті ГО «МАРТ» «Громада, де чути голос молоді», який допомагає покращити співпрацю між представниками місцевої влади та молоддю.

Інтереси молоді мають бути почуті та враховані місцевою владою! І на превелику радість у Сосниці вони враховуються!

Проект допомагає молодим людям стати частиною процесу прийняття рішень на місцевому рівні.

Якщо ти зацікавлений змінювати життя громади, звертайся – тебе чекають:

Громадська організація МАRТ: адреса м. Чернігів, вул. П’ятницька 39, офіс 702, Контактний телефон: (0462) 77-41-10.
E-mail адреса: mart.ngo@gmail.com

Сосницька ОТГ: адреса смт Сосниця, вул. Лесі Українки, 3
Контактний телефон: (04655) 2-12-75, E-mail адреса: sosn@cg.gov.ua

Ініціатива впроваджується Громадська організація МАRТ у рамках проекту UNDP Ukraine / ПРООН в Україні «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.