buttons buttons

Сосницькі рятувальники отримали нові каски

В кінці 2016 Сосницька селищна рада прийняла «Програму забезпечення пожежної безпеки на території Сосницької селищної ради» згідно якої щороку будуть виділятися з селищного бюджету кошти на реалізацію державної політики у сфері пожежної безпеки.

Так, сьогодні селищний голова Андрій Портний вручив особовому складу Сосницької районної пожежної частини нові каски для пожежогасіння. Вони виготовлені з протиударних та термостійких матеріалів та оснащені зручним регулятором розміру.

Спорядження вибирали за ініціативи самих пожежників, які перед закупівлею уже випробували декілька зразків в умовах роботи. Також в додаток до касок було придбано пожежну сокиру та ліхтар.

Придбано все було за кошти виділені на засіданні дванадцятої сесії Сосницької селищної ради.

В другому півріччі фінансування продовжиться.