buttons buttons

Сосницький районний ЦСССДМ проводить районний фотоконкурс «Два полюси дитинства»

Мета конкурсу: привернення уваги громадськості до проблем безпритульності дітей та їх соціального захисту; сприяння національно-патріотичного виховання молоді, виявлення здібної, творчої молоді, залучення до співпраці; використання кращих зразків фоторобіт при створенні соціальної реклами щодо соціального захісту дітей. Учасники конкурсу: всі бажаючі жителі району. Конкурс проводиться за номінаціями:

• «Світ дитячої мрії» — беруть участь фотороботи авторів вікової категорії до 18 років. Тематичні вимоги до робіт номінації: донесення через відображений сюжет актуальності питань соціального захисту дітей, їх запиту на безпечний та всебічний розвиток, виховання у затишному сімейному середовищі.
  • «Паростки нової України» — беруть участь фотороботи авторів з 18 до 35 років. Тематичні вимоги до робіт номінації: донесення через відображений сюжет питань соціальної підтримки молоді та реалізації молоді у різних сферах суспільного життя (навчанні, роботі, захисті країни, суспільному житті, творчому розвитку, формуванні власної родини тощо), досягнень, переживань та становлення молоді, патріотизм в сучасних реаліях та соціумі.

Конкурсні роботи приймаються до 1 липня 2016 року.

Технічні вимоги до робіт:

1. Кількість конкурсних робіт від одного учасника не обмежується.
  2. Форма подачі фоторобіт: до участі у конкурсі приймаються сучасні чорно-білі та кольорові фотографії на глянцевому папері, без пошкоджень на поверхні, формату А4. Фотографії, за можливістю, подаються оформленими у паспарту або рамку; всі роботи повинні містити на зворотному боці інформацію: ПІБ автора роботи, вік, місце проживання — місто (селище), район, назва роботи. Текст набирається на комп’ютері 14 шрифтом; також надається електронний варіант фотороботи у форматі (*.jpeg).
  3. Вимоги до фоторобіт: фотороботи повинні бути художні, сюжетні, творчі, відповідати вимогам репортажної фотозйомки, відображати основну мету конкурсу та розкривати тему конкурсної номінації; основна мета знімку – відображення та розкриття тематики номінації.

Конкурсні роботи будуть направлені до обласного ЦСССДМ.

Довідки за адресою: смт Сосниця вул. Троїцька, 38; телефон: 2-75-11.