Сосницький сектор У ДСНС України інформує

Шановні жителі селища та Сосницького району!

Невдовзі відбудеться святкування 27-ї річниці Незалежності України. У цей святковий день люди будуть брати участь у масових заходах, відпочиватимуть на природі. Практика засвідчує: у такі святкові дні зростає ризик виникнення пожеж та надзвичайних подій.

Щоб запобігти загибелі та травмуванню людей, не допустити пожеж                         в екосистемах, на відкритих територіях та у побуті рятувальники закликають дотримуватися вимог пожежної безпеки, зокрема:

• у місцях проведення масового культурно-видовищного заходу не прагніть потрапити в найбільш щільне скупчення людей на обмеженому просторі. Якщо вам доведеться зіткнутися з порушенням правил пожежної безпеки та громадського порядку, найбезпечніше буде залишити цей захід;
  • заздалегідь вивчіть шляхи можливої евакуації при відвідуванні місць масового скупчення людей;
  • будьте обережними з вогнем під час перебування на території лісових насаджень. Варто пам’ятати, що відпочивати у лісі дозволено у межах рекреаційних зон, а в`їзд на територію лісових масивів на будь-якому виді транспорту категорично заборонений у пожежонебезпечний період;
  • обирайте для відпочинку на воді спеціально облаштовані місця, де функціонують рятувальні пости, дотримуйтеся правил безпеки під час купання.
  • Обмежте вживання спиртних напоїв під час участі у святкових заходах, а особливо під час відпочинку;
  • не залишайте дітей без нагляду;
  • натрапивши на підозрілий предмет, схожий на вибухонебезпечний, за жодних обставин не зачіпайте його, а негайно телефонуйте на «101» або «102».

Якщо ви помітили пожежу або іншу надзвичайну ситуацію, повідомте про це службу порятунку за номером «101».

Згоріло авто

12 серпня, о 18:20 до рятувальників в Сосницькому районі надійшло повідомлення про пожежу, що виникла в автомобілі Ford «Sierra» на автодорозі «Чернігів — Грем’яч» поблизу с. Лозова, Сосницького району. Внаслідок розгерметизації газової системи автомобіля сталося загорання автомобіля  з подальшим вибухом. Травмованих та загиблих не має.

Начальник Сосницького  районного сектора
У ДСНС України у Чернігівській області