Сосницький  сектор У ДСНС України інформує

Про поводження на воді

Протягом минулого року у водоймах району загинуло 3 людей!

Шановні громадяни! Сосницький районний сектор Управління ДСНС України вкотре звертається та закликає: не варто нехтувати правилами безпеки на льоду, адже це може призвести до трагічних наслідків. Вживати міцні напої при виході на кригу або під час перебування на льоду забороняється, адже алкогольне сп’яніння сприяє втраті тепла та послаблює інстинкт самозбереження. Не варто залишатися на водоймі у нічний час, адже можна заблукати та не помітити прогалину у кризі.

Забороняється виходити на лід під час потепління, туману чи снігопаду! Не варто зупинятися біля крутих берегів, підходити до замерзлих у кризі предметів, виїжджати на лід на лижах чи санях, виходити на лід поблизу заводів та підприємств, де є теплі стічні води.

Обов’язково роз’ясніть дітям, що виходити на лід заборонено!

Напередодні Різдвяних свят

Напередодні Різдвяних свят, рятувальники Сосниччини провели профілактичні рейди культових закладів.

В ході інформаційно-роз’яснювальної роботи, рятувальники поспілкувались з настоятелями храмів та відповідальними за протипожежний стан особами, надали їм листівки з інструкціями дій на випадок пожеж і надзвичайних подій, а також звернули їх увагу на забезпеченні протипожежного захисту культових закладів у період свят. Зокрема, надзвичайники оглянули наявність та справність первинних засобів пожежегасіння, відповідність шляхів евакуації, електромереж та церковних свічників вимогам безпеки, провели з персоналом культових закладів протипожежні інструктажі, в ході яких нагадали алгоритм дій у разі виникнення пожежі, надзвичайної події, а також використання первинних засобів пожежегасіння. Необхідно відмітити, що в цілому настоятелі храмів з відповідальністю поставились до забезпечення пожежної і техногенної безпеки культових закладів і вжили усіх можливих заходів, щоб Різдвяні свята пройшли безпечно для вірян.

Начальник Сосницького  районного сектора
У ДСНС України у Чернігівській області