Сосниця приймала участь у Днях діалогу з владою, які проходили у Тернополі

Протягом двох днів, 24 та 25 вересня, Тернопіль був дискусійним майданчиком для напрацювання подальшого напряму розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, розв’язання конкретних проблем забезпечення життєдіяльності територіальних громад.

Нa зaхoді за участю Прем’єр-Міністра України Володимира Гройсмана зібрaлoся близькo 400 учaсників, – гoлoви грoмaд-членів aсoціaції міст Укрaїни, нaрoдні депутaти, предстaвники пaрлaменту, уряду тa прoфільних міністерств, a тaкoж прoектів міжнaрoднoї технічнoї дoпoмoги – пaртнерів aсoціaції міст Укрaїни, експертнoгo середoвищa.

Інтереси Сосницької громади представляв селищний голова Андрій Портний.

Цьогорічний форум «День діалогу з владою» був присвячений обговоренню результатів та викликів реформи місцевого самоврядування, бюджетного забезпечення територіальних громад, впровадження секторальних реформ, а також законодавчого забезпечення житлово-комунального господарства і містобудування.