buttons buttons

Сосниця за чистоту, красу й порядок!

Безумовно, всім нам хочеться бачити наше селище чистим, ошатним, впорядкованим і квітучим. Тож і вирішити це питання можливо лише спільним бажанням і зусиллями. Затишне і комфортне проживання у Сосниці залежить від кожного з нас, починаючи з елементарного викидання сміття не на тротуар чи за вікно автомобіля, а в урну для сміття.

В цьому напрямку селищною радою, можливо не такими швидкими темпами як би хотілось, але крок за кроком проводяться відповідні роботи по облаштуванню додатковими урнами для сміття в громадських місцях.

Перелік встановлених урн можна переглянуті на спеціальній карті, яка буде відповідно оновлюватись.

Потрібно лише бажання городян стати на шлях позитивних змін, формувати свідоме та дбайливе ставлення до нашого селища як спільної домівки, бути більш хазяйновитими й не дозволяти своїй совісті викидати сміття поза відведеними для цього місцями.

Давайте разом зробимо нашу Сосницю чистішою, а життя яскравішим!