buttons buttons

Стартувало голосування за проекти громадського бюджету

Сьогодні розпочалося голосування за проекти громадського бюджету. Віддавати голоси за кращі ініціативи, які втілюватимуть у Сосниці можна протягом 15 днів — до 1 травня 2017 року.

Всі, кому виповнилось 16 років і більше, хто проживає в Сосниці, запрошуються взяти участь у голосуванні за подані проекти в рамках програми «Громадський бюджет».

Громадський проект — це унікальна можливість для сосничан самостійно визначити, на що саме варто спрямувати бюджеті кошти. Цього року передбачається відбір проектів шляхом голосування, які включені до селищного бюджету 2017 року, на загальну суму 80 000 грн. Автори проектів — мешканці селища.

Проголосувати за кращі проекти можна:

• в електронному вигляді на сайті http://sosnitsa.ci.org.ua. Проголосувати можна з ПК чи мобільного телефону – потрібно зареєструватись, дочекатись активації вашого аккаунту модератором, після чого підтвердити свій e-mail і тільки потім ви зможете переголосовувати.
  • у паперовому вигляді в селищній раді. При собі необхідно мати паспорт.