buttons buttons

Святкування Міжнародного дня захисту дітей

Святкування, приурочені до Міжнародного дня захисту дітей, відбулися 4-го червня на центральній площі Сосниці.

Сцена, на якій проводилось дійство, була святково прикрашена кольоровими повітряними кульками, банерами, квітами. На сцені встановлені мікрофони й акустичні колонки. До початку свята починає звучати музика, линуть українські дитячі пісні для створення святкового настрою. Рівно о 11:00 всіх закликають зібратися біля сцені, перед котрою стоять стільці та лавки.

На імпровізовану сцену піднявся Сосницький селищний голова, Портний Андрій Дмитрович, який привітав дітей з їхнім святом, висловив подяку всім тим, хто долучився до свята, а всім учасникам побажав «ні пуху ні пера!».

За фінансову допомогу в проведенні свята ми вдячні депутату Чернігівської обласної ради Блаушу Дмитру Ярославовичу, та народному депутату України Євлахову Анатолію Сергійовичу.

Потім слово надали заступнику голови районної ради Смаглюку Геннадію Анатолійовичу, який сказав, що хоче й надалі бачити в Сосниці такі свята, щоб з кожним роком вони були на рівень кращі, а дітей було все більше.

Також він пообіцяв, що на найближчій неділі Сосницькій селищній раді повинні подарувати апарат для виготовлення солодкої вати.

Потім на сцену піднявся помічник народного депутата Олега Ляшка – Василь Євгенович Волошко. Він сказав, що дуже задоволений тим, що в Сосниці започаткували таке свято і буде радий, якщо його проводитимуть й надалі.

Він побажав благополуччя батькам і дітям, щоб вони зростали здоровими, прославляли свій край і Україну, били видатними, а над ними завжди було мирне небо.

На свято прийшла велика кількість юних талантів, які співають, танцюють, грають на музичних інструментах, до того ж мають велике бажання проявити себе і гідно відстояти честь своїх навчальних закладів. Для таких дітей був організований конкурс.

Переможців в конкурсі визначало журі, до складу якого входили Андрій Портний, Раїса Федорівна Вовкогон – директор Сосницького районного будинку культури, Марія Гирич – керівник гуртків Сосницького будинку школярів, Тетяна Макуха – журналіст телеканалу «Рада», Наталія Кошова – вчитель Сосницької гімназії ім. О. П. Довженка.

І ось наступає момент відкриття І фестиваль дитячої творчості «СОСНИЦЬКІ ДЗІНОЧКИ», яке доручили наймолодшій вокалістсі фестивалю Анастасії Шмотько.

Під час святкування діти мали змогу відвідати майданчик атракціонів, на якому були розміщені батут, надувна гірка, стрілецький тир.

Незадовго до закінчення фестивалю відбувся показовий виступ сосницької команди «Street Workout».

Після закриття фестивалю можна було насолодитися музикою, так як для жителів Сосниці та гостей грали аж три музичні колективи з Чернігова: духовий оркестр, Dixieland, Біг-Бенд.

А під час музичної паузи на площі до виступу готувались учасники менського клубу картингістів.

По закінченню свята була проведена виставка тварин, та показ мультфільмів у кінотеатрі під відкритим небом на дитячій площадці.