buttons buttons

У літньому спортивно-патріотичному таборі «Січ» завершена перша пілотна зміна

Першу десятиденну зміну в літньому таборі «Січ» відвідали 30 дітей, половина з яких дівчата. Загалом всі діти приїхали з 12 районів Чернігівської області, також до Січі потрапив і один юнак з Краматорську.

За час перебування молодь жила за козацьким розпорядком дня – встають на світанку, тренують та вивчають бойові мистецтва,  вивчають історію українського козацтва, козацьку кухню, основи кінної справи, гончарство, рукоділля, ковальську справу та відпочивають від інтернету, мобільних телефонів та інших девайсів.

Окрім освоєння історичної зброї козаків – шабель, списів, метальної зброї, булав, молодь вивчає і сучасну зброю, методи війни, тактику ведення бою та комплекс з надання першої медичної допомоги.

Нагадаємо, що «Січ» була організована за підтримки Департаменту сімї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації, а мета табору – виховання у молодого покоління почуття патріотизму, відданості справі зміцнення державності, активної громадянської позиції нині визнані проблемами загальнодержавного масштабу. Відродження національних традицій, української культури, звичаїв народу, формування в дітей та молоді патріотизму і національної гідності.